0
Головна > Про нас

Про нас

«КУПУЛІ» – ЯКІСНІ УКРАЇНСЬКІ ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Вам більше не потрібно довго і нудно шукати на сайтах якісні речі українського виробництва. Ми зробили це за вас! Зібрали на одному торговельному майданчику гідних українських виробників товарів для дітей. І назвали себе «Інтернет-магазин «Купулі».
 


Ми самі – багатодітні батьки. Про те, чого хочуть діти, думаємо постійно. Саме їх ми називаємо «купулі». Саме вони щодня просять батьків: - Купіть! Купіть! І ми – купуємо, бо любимо їх. Шукаємо для них якісне, корисне, цікаве.
 
Для малечі іграшок забагато не буває, оскільки з ними діти створюють свій власний світ. Проте вони хочуть собі все підряд! І тут задача дорослих – допомогти малим не перетворити дім на небезпечне середовище. Нехай радість від покупки буде якісною!
 
Українська якість – це відповідальні виробники. Саме з такими ми працюємо. Щоб ви могли купувати дітям справжнє та безпечне. Багато хто виробляє, аби заробити, але не всі піклуються про ваших дітей.
 
Ми продаємо тільки те, що самі б купили для власних дітей. Тому що стандарти якості – не просто слова. Ми ретельно відбираємо асортимент для продажу.
 
Ви можете обрати будь-який бренд. Наша мета – захистити вас від підробки. З цієї причини ми працюємо з виробником безпосередньо.З любов’ю до дітей, з повагою до батьків,
команда інтернет-магазину «Купулі»
kupuli.com.ua
kupulicomua@gmail.com
+38 (097) 553 59 59
  • +380975535959